30 Юни 2008
На 27/06/2008 г „Застрахователно дружество Евроинс” АД проведе редовното си годишно Общо събрание на акционерите
Общото събрание на акционерите на „Застрахователно дружество Евроинс”АД прие доклада на Управителния съвет за дейността на дружеството през 2007 г. и Годишния финансов отчет за същата година.
Акционерите решиха чистата печалба за 2007 година в размер на 5 374 419,87 лева да бъде отнесена по сметка „Неразпределени печалби от минали години”.
Акционерите приеха решение относно начина на изписване на търговската фирма на български и английски език.
Общото събрание избра „КПМГ България”ООД за специализирано одиторско предприятие на дружеството за 2008 година.
Акционерите изслушаха и приеха годишните отчети на Специализирана служба за вътрешен контрол и на Директора за връзки с инвеститорите.